Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont
Egészség, szórakozás, pihenés, sok – sok vidámság… Csak néhány ok, amiért érdemes a Cegléden található Ceglédi Gyógy-és Strandfürdőbe ellátogatni. Tovább →
Hotel Aquarell****
Látogasson el családjával Cegléd legszebb szállodájába! A nyugalmat, harmóniát, és természet közeliséget árasztó, négycsillagos Aquarell Hotel**** az Alföld kapujában, Cegléden, Budapesttől mindössze 65 km-re várja Önt. Tovább →

Dolgok, amikért érdemes élni

2023. szeptember 30., ,
Dolgok, amikért érdemes élni
Duncan MacMillan
DOLGOK, AMIKÉRT ÉRDEMES ÉLNI

2023. SZEPTEMBER 30. SZOMBAT - KMK Színházterem 19:00

Társszerző: Jonny Donahoe
Fordítók: Csukás Márton és Csukás Barnabás
Bereczki Zoltán egyszemélyes darabbal jelentkezik a Játékszínben. Amerikai mintára, a nézővel közvetlen párbeszédet folytató, rögtönzésekkel tűzdelt előadást hoz: Dolgok, amikért érdemes élni – Duncan MacMillan tollából.
„Van egy listám, amit megosztanék veled. Hétéves voltam, amikor elkezdtem.
Összegyűjtöttem a dolgokat, amikért érdemes élni. Bár anyukám ezekkel nem feltétlenül értett egyet… És te?”
Duncan MacMillan, kortárs angol drámaíró kivételesen egyedülálló darabja, a Dolgok, amikért érdemes élni. Az eredeti monodráma lényegében egy rendkívül interaktív monológ, amelyben egy kislány felnőtté válási folyamatába pillanthatunk bele, és tudhatjuk meg, miért is kezd el listát írni az élet apró örömeiről. A hagyományos színházi formáktól eltérően, a darab folyamán a közönség is bekapcsolódhat az előadás kisfiúsított változatába.

Előadja: Bereczki Zoltán
Alkotótársak: Dubniczky László, Elek Nelli, Gáncs Nikolasz, Holdampf Linda,
Lőkös Ildikó, Osváth István, Pogács Zsuzsa, Dicső Dorka, Horváth Laura
Az előadás a Játékszín és a Lepkegyűjtő Produkció együttműködésében valósul meg.
Producer: Ferenczi Orsolya

Az előadás hossza: 1 óra 30 perc
A színdarabot Magyarországon a THEATRUM MUNDI Színházi és Irodalmi Ügynökség képviseli

Jegyárak:
5 700 Ft I 6 200 Ft I 6 700 Ft I 7 200 Ft